En Çok Izlenen Video Konuları

v

Youtube’da En Fazla İzlenen Video Konuları

Youtube kanalı açtınız ve hangi türlerde içerik üreteceğiniz hakkında bilgi sahibi değil ya da kararsız mısınız? İşte size youtube en fazla izlenen içerik konularından bazıları…

Ürün İnceleme Videoları

Herhangi bir ürünü satın almak isteyen bir müşteri öncelikle internet üzerinde o ürün hakkında bilgi toplamaktadır. Youtube’un son zamanlarda arama motoru olarak da kullanıldığı göz önüne alındığında herhangi bir ürün almak isteyen kişinin youtube’da da arama yapacağı düşünebilir. Bu nedenle youtube üzerinde ürün inceleme videoları çok fazla izlenme oranları ile karşımıza çıkmaktadır. Youtube’da ürün incelenerek en çok izlenmeye kavuşmuş olan videoların incelediği ürünler ise genellikle akıllı telefonlar, makyaj malzemeleri ve küçük ev aletleridir.

Nasıl Yapılır isimli videolar

Özellikle mobilya kurulumları ve yemek tarifleri youtube’da çok fazla aranmaktadır. Hatta aklınıza gelebilecek her şey. Tereddütte kaldığınız her şey için arama motorlarında ve youtube’da arama yaptığınızı göz önüne alın ve ona uygun videolar üretin. Örneğin; doğumgünü organizasyonu nasıl yapılır?, televizyon internete nasıl bağlanır?, mercimek çorbası nasıl yapılır? Nasıl yapılır isimli videoları yalnızca kendinizin çok iyi yapabildiği konular hakkında çekebilir ve izleyicilerin beğenisine sunabilirsiniz.

Oyun Oynama Videoları

Özellikle çocuklar tarafından izlenen bu videolarda, youtuber oyun oynadığı ve oyun sıradında oyunu anlattığı videolar çekiyor. Birçok ünlü youtuber bu oyun videoları sayesinde ünlü fenomen haline geldiler.

Komik Videolar

Gülmeye çok ihtiyaç olduğumuz bu dönemlerde en çok izlediğimiz video türü belki de komik videolar. Tabii bunun için videonun komik olduğu konusunda emin olmamız gerekmektedir. Öyle ki komik videolar dönem dönem ana haber bültenlerinde dahi yayınlanmaktadır.

Makyaj ve saç videoları

Makyaj ve saç videosu çekebilmeniz için öncelikle çok güzel makyaj ve saç yapmanız gerekmektedir. Bu konuda kendinize güveniyorsanız makyaj ve saç konusunda sayısız video içeriği üretebilirsiniz.

Eğitim Videoları

İlgi alanınıza giren ya da eğitim almış olduğunuz her hangi bir konuda eğitici videolar çekebilir ve bu videoları yayınlayabilirsiniz. Özellikle yabancı dil konusunda eğitim veren videolar oldukça izlenmektedir.

Author: Aliminati

Küçük youtube kanallarına umut ışığı olmak için yola çıktım. Youtube doyum noktasına ulaştı diyenlere inat sektördeki tecrübelerimi sizlere aktarıyorum. Siteden edindiğiniz bilgilerle sizin de şansınızı denemenize olanak sunuyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir