Youtube En Çok Izlenen 6 Video

Youtube da En Çok İzlenen Videolar

Özellikle birkaç yıldır youtube a çok fazla içerik üreticisi katılmıştır. Bu da youtube üzerinde sayılamayacak kadar çok video olduğu anlamına gelmektedir. Peki bu sayısız içerik arasında en çok izlenenler hangileri?

Shake It Off, Taylor Swift

Taylor Swift’in videolarını yöneten bir resmi kanalı bulunmaktadır. Bu kanalın ise 32 milyon kadar takipçisi mevcuttur. En çok izlenen videolardan bir tanesi olan Shake It Off ise 2 milyardan fazla görüntülenme sayısına ulaşarak en çok izlenen videolar arasına girmeyi başarmıştır.

Roar, Katy Perry

Katy Perry’ye ait Roar klibi 5 Eylül 2013 tarihinde youtube üzerinden yayınlanmıştır. Hem kendi ülkesinde hem de dünyada sıklıkla izlenen Roar klibi 2,75 milyarlık izlenme oranına sahip olmuştur. Ayrıca aynı gün aynı kanaldan roar şarkı sözlerinin yer aldığı bir videodan yayınlanmış ve bu videoda 90 milyon kere izlenmiştir.

Sugar, Maroon 5

Birçok ünlü ismin biraraya gelereyık kuruduğu Maroon 5’in Sugar isimli şarkılarına çektikleri klip 14 Ocak 2015 Tarihinde yayınlanmıştır. Bu klip 2,90 milyar izlenme oranına kavuşarak en başarılı videolar arasına girmiştir.

Sorry, Justin Bieber

Justin Bieber klipleri genel olarak youtube da yayınlandığı andan itibaren çok fazla kişi tarafından izlenmektedir. Sorry isimli parçanın videosu da bu videolardan bir tanesidir. Yayınlandığı andan bugüne kadar toplanda 3 milyardan fazla görüntülenen bu video rekorunu geçmek oldukça zor görünüyor.

Gangnam Style, PSY

15 Temmuz 2012 tarihinde yayından Gangnam Style ülkemizde de oldukça başarılı olmuş ve izlenmiş bir video kliptir. 2015 yılına kadar zirvesini kimseye bırakmayan Gangnam Style, 3,30 milyar kere izlenmiştir.

Afet için Çözüm, Maşa ile Koca Ayı

Genel olarak youtube kanalında en çok izlenen videolar şarkı klipleri olurken bu defa karşımızda bir çizgi film var. Maşa ve Koca Ayının Afet için Çözüm bölümü 3,48 milyar izlenme oranı ile en çok izlenen videolar arasına girmeyi başarmıştır. Bu bölüm de ilginç olan bir detay vardır ki o da videonun Maşa ile Koca Ayı resmi youtube kanalından değil, Get Movies ismi taşıyan bir kanaldan yayınlanmış olmasıdır.

Author: Aliminati

Küçük youtube kanallarına umut ışığı olmak için yola çıktım. Youtube doyum noktasına ulaştı diyenlere inat sektördeki tecrübelerimi sizlere aktarıyorum. Siteden edindiğiniz bilgilerle sizin de şansınızı denemenize olanak sunuyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir